FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.36 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2350 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

Zametací stroj ECOTECH SGK

Zametací stroj ECOTECH SGK

Popis

VÝHODY

  • rám odolný proti zkroucení zajišťuje trvanlivost
  • Jednoduché nastavení kartáče pomocí masivních stavěcích vřeten
  • výkonný mechanický pohon hlavního kartáče přes kardanovou hřídel
  • Eco-Twin systém – zametejte zdarma nebo sbírejte s 1 zametacím strojem

IDEÁLNÍ PRO CELOROČNÍ POUŽITÍ

Zametací stroj ecotech SGK s pohonem kardanovým hřídelem zaujme sofistikovanými detailními řešeními, která zajišťují optimální výsledky zametání. Kromě jednoduchých a velmi účinných možností nastavení hlavního kartáče a bočního kartáče zajišťuje extrémně robustní konstrukce dlouhou životnost stroje. Díky sofistikované technologii se speciálně vyvinutým příslušenstvím lze zametací stroj optimálně použít ve všech oblastech použití. Ať už jde o jarní úklid, celoroční zametání nebo odklízení sněhu, zametací stroj SGK přesvědčí výraznými přednostmi, které snižují náklady na údržbu a značně usnadňují manipulaci. Je k dispozici v šířkách zametání 130 a 150 cm.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

TYP
SGK-130SGK-150
Šířka zametání rovná poloha/nakloněná poloha(mm)1300/11801500/1360
Celková vnější šířka v rovné poloze bez bočního kartáče(mm)14201620
průměr kartáče(mm)400400
otočení(°)2525
nádoba na sběr nečistot(l)130150
průměr bočního smetáku(mm)500500
min./max. Množství oleje pro boční kartáče(l/min)20/5020/50
min./max. Tlak oleje pro boční kartáče/hydraulické válce(bar)120/175 (230)120/175 (230)
Rychlost předního vývodového hřídele(ot./min)1000/20001000/2000
Hmotnost ~ v závislosti na vybavení(kg)140155ZAMETACÍ STROJ ECOTECH SGK V DETAILU

Horizontální vyrovnání

Žádná silnice není rovná - se standardním horizontálním nastavením úrovně se zametací stroj SGK automaticky přizpůsobí nerovnému terénu a zajišťuje tak optimální výsledek zametání.

Parkovací podpěry

Pokud se zametací stroj SGK nepoužívá, dvě standardní boční odstavné podpěry zajišťují dobrou stabilitu a bezpečné držení stroje na parkovacím místě.

Oběžná kola s regulačními vřeteny

Kartáče se na zametacím stroji SGK nastavují pomocí dvou masivních stavěcích vřeten se stupnicí, která umožňuje přesné a rovnoměrné nastavení. Dále jsou stavěcí vřetena opatřena aretačními klapkami, aby nedocházelo k nežádoucímu přestavování. Kola mají superelastické pneumatiky, které zajišťují hladký chod a dlouhou životnost.

Systém Eco-Twin

Ať už se jedná o sběr nečistot pomocí zásobníku na nečistoty nebo o zametání bez nasávání nečistot – systém Eco-Twin umožňuje provádět obě varianty rychle, snadno a bez námahy se zametačem SGK.


Pohon kardanovým hřídelem

Výkonný, mechanický pohon hlavního kartáče na zametacím stroji ecotech SGK je přes kardanovou hřídel. To znamená, že SGK lze provozovat na kompaktních traktorech, pojezdových sekačkách na trávu, kloubovém řízení nebo jiných nosných vozidlech s předním vývodovým hřídelem.

Nádoba na sběr nečistot

Nádobu na sběr nečistot lze vyprázdnit hydraulicky a je vybavena standardní gumovou stírací lištou. Zabraňuje zametání nečistot pod násypkou. Hlavní kartáč je z boku zakrytý nádobou na shromažďování nečistot, takže na straně se žádné nečistoty neztratí. Speciálně vyvinutá geometrie kloubu zásobníku udržuje vkládací mezeru mezi kartáčem a zásobníkem téměř konstantní a zajišťuje trvale dobré výsledky zametání, i když je kartáč opotřebovaný.

Nastavitelný boční kartáč

Nastavitelný boční kartáč byl vyvinut tak, aby výsledek zametání bočního kartáče byl konzistentní, i když je kartáč opotřebovaný. Přítlak kartáče i úhel náběhu kartáčové desky lze nastavit pomocí dvou seřizovacích vřeten. Boční kartáč je poháněn hydraulicky a může být vybaven plastovými nebo poly/ocelovými odřezky.

Parametry

Výrobce Eco Technologies
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít