FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.35 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2355 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

Sněhový pružinový klapkový pluh ECO TECH EPK3

Sněhový pružinový klapkový pluh ECO TECH EPK3

Popis

Ecotech pružinový pluh EPK3 byl vyvinut a optimalizován pro alpské sněhové podmínky. Sněhová radlice je určena s výškou pluhu 65 cm pro nosná vozidla do max. 1750 kg. Kromě standardního horizontálního vyrovnávání úrovně, malého asymetrického posunu pracovní šířky a hydraulického naklánění dvěma hydraulickými válci byl zvolen tvar pluhu tak, aby bylo zaručeno optimální vedení sněhu směrem ven. Pružinový pluh ecotech EPK3 má navíc vosí pas, který umožňuje vytvoření prostoru blízko okraje podél zdí a plotů, aniž by došlo k jejich poškození. Další funkcí EPK3 je eko pružinový mechanismus klapky. Slouží jako úhybná pomůcka při přibližování se k překážkám. Sklápí se pouze škrabák a ne celý pluh. Na rozdíl od běžných pluhů s pružinovou klapkou, které jsou vybaveny závěsy, u klapky ecotech EPK3 nedochází při sklopení škrabky k žádnému otevírání. To znamená, že sníh ani písek se nemohou usadit a stírací hranu lze vždy okamžitě složit zpět do výchozí polohy.

VÝHODY

  • speciální radlice pro vynikající odklízení sněhu
  • nízký asymetrický posun pracovní šířky
  • Eko pružinový klapkový mechanismus
  • Vosí pas - zabraňuje poškození při čištění


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

TYP - SKLÁDACÍ PLUH
EPK3-156EPK3-182

Šířka pluhu(mm)15601820

Světlá šířka při max(mm)13201540

Výška pluhu(mm)650650

max.hmotnost nosného vozidla(kg)17501750

Hmotnost(kg)204226

SNĚHOVÝ PLUH ECOTECH EPK3 V DETAILU

Eko pružinový klapkový mechanismus

Pluh ecotech s pružinovou klapkou EPK3 má důmyslný mechanismus ekologické klapky jako únikový mechanismus. Při najetí na překážku se škrabka překlopí bez vytvoření mezery. To znamená, že žádné třísky nebo sníh se nemohou dostat do mechanismu pružinové klapky a zablokovat jej. Škrabka se VŽDY vrátí do původní polohy. Díky tomu je zaručen čistý výsledek čištění. Nové pružinové prvky navíc výrazně minimalizují vibrace na nosném vozidle a zvyšují jízdní komfort.

Výškově nastavitelné posuvné boty
Účelem dvou standardních, výškově nastavitelných kluzných botek – známých také jako kluzné křivky nebo hmatové hřiby – je, aby se ecotech EPK3 odpružený pluh nezačal zahrabávat při úklidu na nezpevněném povrchu, jako jsou štěrkové cesty. Kluzné patky jsou vyrobeny z vysoce otěruvzdorné masivní oceli a pomocí distančních podložek se upravují na požadovanou výšku.

Automatický návrat pružiny horizontální kompenzace úrovně

U otočného pluhu s pružinovou klapkou ecotech EPK3 je jedna strana pluhu těžší než druhá. Horizontální vyrovnání by způsobilo převrácení pluhu na stranu. Proto automatický návrat pružiny vždy při zvednutí pluh uvede do přímé polohy. To umožňuje například praktický úklid na chodnících.

Výškově nastavitelný trojúhelníkový adaptér

Pro upevnění pluhu ecotech s pružinovou klapkou EPK3 jsou k dispozici různé adaptéry pro různé přední výšky. Například výškově stavitelný trojúhelníkový adaptér KAT0, 1N, 1, tříbodový adaptér KAT I, II, rychloupínací destičky atd.

Hydraulická ochrana proti nárazu

Hydraulická kolizní ochrana je vyžadována, pokud má čištěný povrch mnoho nerovností s hranami, jako je chodník, deska, poškozené dopravní plochy atd. Pokud je zatížení příliš vysoké, může se stát, že přepadový ventil se otevře a hydraulický válec se pohne a pluh se trochu zhoupne.

Výstražné příznaky

Výstražné vlajky ukazují ostatním účastníkům silničního provozu a řidiči, kde jsou krajní body sněžného pluhu. Zvyšují bezpečnost provozu a snižují riziko srážky s jinými objekty.

Standardní hydraulické otočné zařízení

Standardní hydraulické natáčecí zařízení / sklon sněžného pluhu ecotech ES2 je navrženo se dvěma nadrozměrnými jednočinnými hydraulickými válci o průměru pístnice 50 mm. Umožňují naklánění sněhové radlice doleva nebo doprava pro ukládání sněhu.

Obrysová světla

Obrysová světla mají stejný účel jako výstražné vlajky a jsou nezbytná, když musí být evakuace provedena za tmavých světelných podmínek. Zda jsou obrysová světla povinná, je třeba dodržovat místně platné StVZO.

POŽADAVKY NA PŘEPRAVNÍ VOZIDLO

NOSNÉ VOZIDLOEPK2,EPK3
1x dvojčinná hydraulická přípojkaX
1x dvojčinná hydraulická přípojka + 12V elektrická přípojka v kabině-
2x dvojčinné hydraulické připojení-
7pinový konektor na přední straněPříslušenství: obrysová světla
Výše uvedené předpoklady nejsou závazné, protože předpoklady se mohou změnit v důsledku speciální výbavy a doplňků.

Parametry

Výrobce Eco Technologies
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít