FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.35 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2524 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

Sněhový pružinový klapkový pluh ECO TECH EPK2

Sněhový pružinový klapkový pluh ECO TECH EPK2

Popis

Odklízení sněhu se stane potěšením s ecotech EPK2 pružinovým pluhem od Eco Technologies! Inovativní sněhový pluh je navržen s výškou pluhu 55 cm pro nosná vozidla do maximální hmotnosti 1240 kg. U pluhu s pružinovou klapkou ecotech EPK2 funguje důmyslný mechanismus klapky s pružinou eco jako úniková pomůcka v případě překážek. Na rozdíl od běžných pluhů s pružinovou klapkou, které jsou vybaveny panty, u sněžného pluhu ecotech EPK2 nedochází při sklopení škrabáku k žádnému otevírání. To znamená, že sníh ani písek se nemohou usadit a stírací hranu lze vždy okamžitě složit zpět do výchozí polohy. Kromě toho, eko vosí pas umožňuje přesné odklízení sněhu podél budov a plotů, aniž by je poškodil vyčnívající obrys štítu. Sněhový pluh EPK2 je dostupný v šířkách 130 cm a 156 cm. Díky robustní konstrukci a použití kvalitních materiálů slibuje dlouhou životnost.

VÝHODY

  • speciální radlice pro vynikající odklízení sněhu
  • nízký asymetrický posun pracovní šířky
  • Eko pružinový klapkový mechanismus
  • Vosí pas - zabraňuje poškození při čištění


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

TYP - SKLÁDACÍ PLUH
EPK2-130EPK2-156

Šířka pluhu(mm)13001560

Světlá šířka při max(mm)11001320

Výška pluhu(mm)550550

max.hmotnost nosného vozidla(kg)12401240

Hmotnost(kg)120135

SNĚHOVÝ PLUH ECOTECH EPK2 V DETAILU

Eko pružinový klapkový mechanismus

Pluh s pružinovou klapkou ecotech EPK2 má důmyslný mechanismus ekologické klapky jako únikový mechanismus. Při najetí na překážku se škrabka překlopí bez vytvoření mezery. To znamená, že žádné třísky nebo sníh se nemohou dostat do mechanismu pružinové klapky a zablokovat jej. Škrabka se VŽDY vrátí do původní polohy. Díky tomu je zaručen čistý výsledek čištění. Nové pružinové prvky navíc výrazně minimalizují vibrace na nosném vozidle a zvyšují jízdní komfort.

Výškově nastavitelné posuvné boty
Účelem dvou standardních, výškově nastavitelných kluzných botek – známých také jako kluzné křivky nebo hmatové hřiby – je, aby se ecotech EPK2 s pružinovým pluhem nezačal zahrabávat při úklidu na nezpevněném povrchu, jako jsou štěrkové cesty. Kluzné patky jsou vyrobeny z vysoce otěruvzdorné masivní oceli a pomocí distančních podložek se upravují na požadovanou výšku.

Automatický návrat pružiny horizontální kompenzace úrovně

U otočného pluhu s pružinovou klapkou ecotech EPK2 je jedna strana pluhu těžší než druhá. Horizontální vyrovnání by způsobilo převrácení pluhu na stranu. Proto automatický návrat pružiny vždy při zvednutí pluh uvede do přímé polohy. To umožňuje například praktický úklid na chodnících.

Výškově nastavitelný trojúhelníkový adaptér

Pro upevnění pluhu ecotech s pružinovou klapkou EPK2 jsou k dispozici různé adaptéry pro různé přední výšky. Například výškově stavitelný trojúhelníkový adaptér KAT0, 1N, 1, tříbodový adaptér KAT I, II, rychloupínací destičky atd.

Hydraulická ochrana proti nárazu

Hydraulická kolizní ochrana je vyžadována, pokud má čištěný povrch mnoho nerovností s hranami, jako je chodník, deska, poškozené dopravní plochy atd. Pokud je zatížení příliš vysoké, může se stát, že přepadový ventil se otevře a hydraulický válec se pohne a pluh se trochu zhoupne.

Výstražné příznaky

Výstražné vlajky ukazují ostatním účastníkům silničního provozu a řidiči, kde jsou krajní body sněžného pluhu. Zvyšují bezpečnost provozu a snižují riziko srážky s jinými objekty.

Standardní hydraulické otočné zařízení

Standardní hydraulické natáčecí zařízení / sklon sněžného pluhu ecotech ES2 je navrženo se dvěma nadrozměrnými jednočinnými hydraulickými válci o průměru pístnice 50 mm. Umožňují naklánění sněhové radlice doleva nebo doprava pro ukládání sněhu.

Obrysová světla

Obrysová světla mají stejný účel jako výstražné vlajky a jsou nezbytná, když musí být evakuace provedena za tmavých světelných podmínek. Zda jsou obrysová světla povinná, je třeba dodržovat místně platné StVZO.

POŽADAVKY NA PŘEPRAVNÍ VOZIDLO

NOSNÉ VOZIDLOEPK2,EPK3
1x dvojčinná hydraulická přípojkaX
1x dvojčinná hydraulická přípojka + 12V elektrická přípojka v kabině-
2x dvojčinné hydraulické připojení-
7pinový konektor na přední straněPříslušenství: obrysová světla
Výše uvedené předpoklady nejsou závazné, protože předpoklady se mohou změnit v důsledku speciální výbavy a doplňků.

Parametry

Výrobce Eco Technologies
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít