FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.35 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2483 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

Sněhový pluh ECO TECH EPA3

Sněhový pluh ECO TECH EPA3

Popis

Sněhový pluh ecotech EPA3 byl vyvinut a optimalizován pro alpské sněhové podmínky. Kromě standardního vyprošťovacího zařízení a hydraulického naklánění pomocí dvou hydraulických válců byl tvar pluhu zvolen tak, aby bylo zaručeno optimální vedení sněhu směrem ven. Díky malému asymetrickému posunu pracovní šířky mohou Eco Technologies použít užší sněhový pluh pro stejný pracovní záběr. Další výhodou je, že kluzné body a škrabka jsou vyrobeny z materiálů vysoce odolných proti opotřebení, což umožňuje dlouhodobou práci i v extrémně sněhových podmínkách. Sněhový pluh ecotech EPA3 je k dispozici se šířkami pluhu 160, 180, K dispozici 200 a 220 cm. Krátký a kompaktní nástavec zajišťuje vysokou manévrovatelnost a umožňuje profesionální a ekonomické čištění úzkých chodníků, parkovišť a obytných komplexů. Dostupná pojezdová kola zajišťují optimální výsledek na nerovném povrchu a zároveň pomáhají snižovat opotřebení škrabky.

VÝHODY

  • speciální radlice pro vynikající odklízení sněhu, je potřeba menší posuvná síla
  • nízký asymetrický posun pracovní šířky - žádná ztráta šířky průjezdu
  • Standardní horizontální kompenzace úrovně zajišťuje optimální přizpůsobení terénu
  • Úhybný mechanismus s dutými pryžovými pružinami snižuje vibrace na nosném vozidle


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

TYP - SKLÁDACÍ PLUH
EPA3-160EPA3-180EPA3-200EPA3-220
Šířka pluhu(mm)1600180020002200
Světlá šířka při max(mm)1360154012701960
Výška pluhu(mm)600600600600
max.hmotnost nosného vozidla(kg)1360136013601360
Hmotnost(kg)155172183194

SNĚHOVÝ PLUH ECOTECH EPA3 V DETAILU

Únikový mechanismus s dutými pryžovými pružinami

Sněhový pluh ecotech EPA3 patří do skupiny tzv. skládacích pluhů. Při najetí na překážku se celá radlice složí a následně se automaticky vrátí do pracovní polohy s dutými pryžovými pružinami. Duté pryžové pružiny absorbují vibrace sněžného pluhu a zabraňují jejich přenosu na nosné vozidlo.

Horizontální nastavení úrovně

Sněhový pluh ecotech EPA3 má standardně horizontální vyrovnání úrovně. To umožňuje sněhovému pluhu nastavit se vlevo a vpravo od země nezávisle a nezávisle na nosném vozidle a zajišťuje nejlepší výsledky odklízení.

Výškově nastavitelné posuvné body

Dvě standardní, výškově nastavitelné kluzné boty - také známé jako kluzné křivky nebo hmatové hřiby - mají za úkol zabránit sněhovému pluhu ecotech EP3, aby se zabořil při čištění nezpevněné půdy, jako jsou štěrkové cesty. Kluzné patky jsou vyrobeny z vysoce otěruvzdorné masivní oceli a pomocí distančních podložek se upravují na požadovanou výšku.

Výškově nastavitelný trojúhelníkový adaptér

Pro připojení sněhového pluhu ecotech EPA3 jsou k dispozici různé adaptéry pro různé přední zdvihy. Například výškově stavitelný trojúhelníkový adaptér KAT0, 1N, 1, tříbodový adaptér KAT I, II, rychloupínací destičky atd.

Hydraulická ochrana proti nárazu

Hydraulická kolizní ochrana je vyžadována, pokud má čištěný povrch mnoho nerovností s hranami, jako je chodník, deska, poškozené dopravní plochy atd. Pokud je zatížení příliš vysoké, může se stát, že přepadový ventil se otevře a hydraulický válec se pohne a pluh se trochu zhoupne.

Výstražné příznaky

Výstražné vlajky ukazují ostatním účastníkům silničního provozu a řidiči, kde jsou krajní body sněžného pluhu. Zvyšují bezpečnost provozu a snižují riziko srážky s jinými objekty.

Standardní hydraulické otočné zařízení

Standardní hydraulické natáčecí zařízení / sklon sněžného pluhu ecotech ES2 je navrženo se dvěma nadrozměrnými jednočinnými hydraulickými válci o průměru pístnice 50 mm. Umožňují naklánění sněhové radlice doleva nebo doprava pro ukládání sněhu.

Obrysová světla

Obrysová světla mají stejný účel jako výstražné vlajky a jsou nezbytná, když musí být evakuace provedena za tmavých světelných podmínek. Zda jsou obrysová světla povinná, je třeba dodržovat místně platné StVZO.

POŽADAVKY NA PŘEPRAVNÍ VOZIDLO

NOSNÉ VOZIDLOESO, EP01, ES2, EPA3
1x dvojčinná hydraulická přípojkaX
1x dvojčinná hydraulická přípojka + 12V elektrická přípojka v kabině-
2x dvojčinné hydraulické připojení-
7pinový konektor na přední straněPříslušenství: obrysová světla
Výše uvedené předpoklady nejsou závazné, protože předpoklady se mohou změnit v důsledku speciální výbavy a doplňků.

Parametry

Výrobce Eco Technologies
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít