FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 138
Velikost načtených souborů: 0.87 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.35 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2543 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

Přední mycí lišta ECO TECH MULTIWASH

Přední mycí lišta ECO TECH MULTIWASH

Popis

Přední mycí lišty ecotech Multiwash se používají k mytí, splachování a vysokotlakému čištění špinavých ulic nebo k odolným nečistotám po bouřkách nebo sesuvech bahna. 

Všechny přední mycí lišty ecotech Multiwash jsou k dispozici v nízkotlaké, střední nebo vysokotlaké verzi. U nízkotlakých a středotlakých tyčí se sypký materiál odstraňuje splachovacím účinkem vody. Hloubkové čištění silně znečištěných povrchů se provádí pomocí vysokotlakých mycích tyčí. Přední tyče mohou být individuálně vybaveny různými funkcemi, jako jsou boční proudové trysky, výsuvné a posuvné přídavné tyče, aby byly všestranné. Dostupné šířky postřiku jsou mezi 1,2 m - 3,3 m.

VÝHODY

  • velmi robustní provedení pro dlouhou životnost
  • Manuálně nastavitelný úhel rozstřiku
  • k dispozici pro nízký, střední a vysoký tlak

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Oblast použití / vlastnosti
Mytí / splachování: Velký splachovací účinek díky velkému množství vody
Velikost tlaku
Střední tlak
Tlaková oblast
21-50 bar

MULTIWASH SYSTÉM

Zalévání, mytí / proplachování a vysokotlaké čištění - vše pouze s jedním strojem

Dobře udržovaná panoráma města je loutkou každé komunity. K tomu jsou nezbytné čisté ulice a parky, zelené ostrovy a rozkvetlé květinové záhony. S tímto cílem je však spojeno velké množství práce. Aby bylo možné potřebnou práci provádět efektivně a hospodárně, vyvinula společnost Eco Technologies stroj, který kombinuje funkce vylévání, mytí / proplachování a vysokotlakého čištění. Systém multiwash umožňuje rychlou, profesionální a zdroje šetřící údržbu místa v komunálním sektoru a sektoru služeb. Přední mycí lišty ecotech Multiwash jsou součástí systému Multiwash od Eco Technologies.

PŘEDNÍ LIŠTA ECOTECH MULTIWASH V DETAILU

Individuální pěstování

Pro nástavec přední mycí lišty ecotech Multiwash jsou k dispozici různé adaptéry pro různé přední zdvihy. Například výškově stavitelný trojúhelníkový adaptér KAT0, 1N, 1, tříbodový adaptér KAT I, II, rychloupínací destičky atd.

Hydraulické otočné zařízení

Přední mycí lišty ecotech Multiwash se skládají z robustního a kompaktního rámu včetně hydraulického otočného zařízení se škrtícím ventilem pro nastavení rychlosti otáčení. Díky nastavitelnosti lišty a velkému úhlu natočení jsou nečistoty optimálně smývány do strany.

Elektrický vodní ventil

K zapínání a vypínání středové lišty při použití výsuvných a posuvných lišt a bočních mycích trysek slouží kvalitní, elektrický vodní ventil.

Ochrana proti stříkající vodě

Ochrana proti stříkající vodě zabraňuje přílišnému zamlžení vody.

Ochrana proti kolizi s vychylovací kladkou

Když narazíte na překážku, přední mycí lišta se složí zpět a poté se vrátí do výchozí polohy. Boční hmatací kola – známá také jako vychylovací válečky – zabraňují poškození přední mycí lišty i překážky v případě náhodného nárazu vozidla do vozidla.

Značkovací světlo

Při čištění v tmavých světelných podmínkách jsou nezbytná obrysová světla. Světla ukazují ostatním účastníkům silničního provozu a řidiči, kde jsou krajní body přední mycí lišty. Tím se zabrání kolizím. Pro určení, zda jsou obrysová světla povinná, je třeba dodržovat místně platné StVZO.

Nastavitelné boční trysky ostřikovačů

Nastavitelné boční mycí trysky jsou namontovány na levé, pravé nebo obou stranách přední mycí lišty ecotech Multiwash. Praktické trysky jsou ovládány přes kvalitní, elektrický vodní ventil. To se zase ovládá pomocí ovládacího panelu v kabině řidiče. Boční ostřikovací trysky jsou k dispozici pro střední a vysoký tlak a jsou ideální pro čištění ploch pod zaparkovanými auty.

Parametry

Výrobce Eco Technologies
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít