FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 139
Velikost načtených souborů: 0.87 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 39.33 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -1214 dní

Zapnout editační mód:

Telefon na prodejnu: +420 736 473 463

Komunální technika Komunální technika

MS 261 C-M - AKČNÍ CENA

MS 261 C-M - AKČNÍ CENA

Popis

Určená zejména pro těžbu stromů slabšího a středního průměru kmene. S vysokým výkonem motoru při nízké hmotnosti. Sériově s M-Tronic, dlouhodobým systémem filtrace vzduchu s HD2 filtrem pro dlouhé intervaly čištění, matice na krytu řetězového kola zabezpečená proti ztrátě, úsporný motor 2-MIX.

Sériová výbava


                 STIHL M-Tronic (M)        Zoom                     

STIHL M-Tronic (M)

         Plně elektronická regulace okamžiku zážehu a dávkování  paliva.  Řízení motoru STIHL M-Tronic (M) zajišťuje v každém provozním  stavu  stále optimální výkon motoru, konstantní maximální otáčky a velmi  dobré  vlastnosti při zrychlení. Ruční nastavení karburátoru zcela  odpadá.

                 STIHL 2-MIX        Zoom                     

STIHL 2-MIX

         Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má   vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až   20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX   technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.

                 Filtr HD2        Zoom                     

Filtr HD2

         Nově vyvinutý filtr HD2 s filtračním materiálem z  polyethylénu  má až o 70% jemnější póry než dosavadní polyamidové filtry a  proto  dokáže zachytit velmi jemný prach. Filtrační materiál odpuzuje  také  vodu a olej, proto se velmi dobře čistí. Filtrační patrona je   demontovatelná bez použití nářadí pouze pootočením filtru o 1/4 otáčky   rukou.

                 Dekompresní ventil        Zoom                     

Dekompresní ventil

         Dekompresní ventil vypouští při startování část stlačené  směsi z  válce. Tím se významně sníží potřebná tažná síla na startovacím  lanku.  To odlehčuje obsluhu a je chráněn celý startovací systém  motorového  nářadí.

                 ElastoStart        Zoom                     

ElastoStart

         Následkem kompresního tlaku vznikají při nahazování  spalovacích  motorů trhavé sílové špičky, které zatěžují svaly a klouby.  Tlumící  prvek ve speciální startovací rukojeti ElastoStart akumuluje v   závislosti na průběhu komprese střídavě sílu a opět ji uvolňuje. Díky   tomu je startování stejnoměrné bez trhavých silových špiček.

                 Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku        Zoom                     

Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku

         Napínací šroub se ovládá zboku skrz kryt řetězky. To  zabraňuje  kontaktu pokožky s ostrým pilovým řetězem a hroty ozubeného  dorazu.


                 Olejové čerpadlo s možností regulace množství        Zoom                     

Olejové čerpadlo s možností regulace množství

         Dovoluje přesné dávkování oleje v závislosti na potřebě.   Označení E zaručuje v každém případě dostatečné množství oleje.   Profesionálové dávkují jemněji. Je možné snížení dodávaného oleje až o   50%.

                 Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání        Zoom                     

Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání

         Patentované speciální uzávěry pro palivovou a olejovou nádrž.   Nádrže, kterými je vybaveno motorové nářadí se dají rychle, bez použití   velké síly a bez nářadí otevírat a opět uzavírat.

                 Dlouhodobý systém filtrace vzduchu        Zoom                     

Dlouhodobý systém filtrace vzduchu

         Nasátý vzduch je setrvačníkem uveden do rotace. Odstředivou   silou jsou větší a těžší částečky nečistot odloučeny ke stěně skříně a   vyneseny ven ze stroje přes žebra válce. Prostřednictvím předřadného   odlučovacího kanálu je tak do vzduchového filtru přiváděn vzduch   neobsahující téměř žádné částečky nečistoty.

                 Antivibrační systém        Zoom                     

Antivibrační systém

         Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí  mohou  při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a  paží.  STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U  motorového  nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění  rukojetí vibrace,  které vytváří motor a pracovní nástroj, významně  snížené.

                 Kompenzátor        Zoom                     

Kompenzátor

         Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o   to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon   motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu  téměř  konstantní. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se   vyčistit vzduchový filtr. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez  údržby.

                 Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě        Zoom                     

Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě

        Eliminace ztráty matic při výměně řezné garnitury. Přesná pozice matic vůči šroubům při montáži krytu řetězky.


                 Systém mazání řetězu Ematic        Zoom                     

Systém mazání řetězu Ematic

         STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového   řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení   dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se   dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání.   Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

                 Technika čtyř kanálů STIHL        Zoom                     

Technika čtyř kanálů STIHL

         Čtyři přepouštěcí kanály uvedou směs paliva a vzduchu před   zapálením do vířivého pohybu. Tak se palivo optimálně spálí a zvýší se   výrazně účinnost motoru. Výsledek: menší spotřeba a vysoký točivý  moment  v širokém rozsahu otáček.

                 Ohřívání karburátoru teplým vzduchem        Zoom                     

Ohřívání karburátoru teplým vzduchem

         Na pily STIHL s předehřevem karburátoru je i ve studeném  ročním  období spolehnutí: V zimním nastavení obtéká karburátor  předehřátý  nasávaný vzduch . Tím se zabrání jeho zamrznutí. Pro přepnutí  z letního  na zimní provoz stačí jednoduchý pohyb ruky.

Parametry

Cena s DPH 18 590,- s DPH
Zdvihový objem (cm3) 50,2
Výkon (kW) 3,0
Hmotnost (kg) 4,9
Délka lišty (cm) 37
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2020
Upozornění
Zavřít