FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 137
Velikost načtených souborů: 0.85 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 57.07 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -1448 dní

Zapnout editační mód:
Komunální technika Komunální technika
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

MS 231

MS 231

Popis

Kompaktní model o výkonu 2,0 kW dosahuje až o 20% nižžší spotřebu paliva a až o 50% nižší emise zplodin ve srovnání s pilami vybavenými konvenčním dvoutaktním motorem, a to díky technologii motoru STIHL 2-MIX. Vyniká snadnou údržbou a servisem díky jednodílnému, rychle demontovatelnému krytu a výborné je i chování při vedení stroje, především dostatečná tuhost a nízká úroveň vibrací.

Sériová výbava


                 STIHL 2-MIX        Zoom                     

STIHL 2-MIX

          Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má    vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až    20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX    technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.

                 Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku        Zoom                     

Zařízení pro napínání řetězu umístěné na boku

          Napínací šroub se ovládá zboku skrz kryt řetězky. To  zabraňuje   kontaktu pokožky s ostrým pilovým řetězem a hroty ozubeného  dorazu.


                 Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání        Zoom                     

Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání

          Patentované speciální uzávěry pro palivovou a olejovou nádrž.    Nádrže, kterými je vybaveno motorové nářadí se dají rychle, bez použití    velké síly a bez nářadí otevírat a opět uzavírat.

                 Dlouhodobý systém filtrace vzduchu        Zoom                     

Dlouhodobý systém filtrace vzduchu

          Nasátý vzduch je setrvačníkem uveden do rotace. Odstředivou    silou jsou větší a těžší částečky nečistot odloučeny ke stěně skříně a    vyneseny ven ze stroje přes žebra válce. Prostřednictvím předřadného    odlučovacího kanálu je tak do vzduchového filtru přiváděn vzduch    neobsahující téměř žádné částečky nečistoty.

                 Antivibrační systém        Zoom                     

Antivibrační systém

          Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí  mohou   při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a   paží.  STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U   motorového  nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění   rukojetí vibrace,  které vytváří motor a pracovní nástroj, významně   snížené.

                 Jednopáčkové ovládání        Zoom                     

Jednopáčkové ovládání

          Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým    motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je    ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může   neustále  zůstat na rukojeti.

                 Kompenzátor        Zoom                     

Kompenzátor

          Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o    to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon    motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu   téměř  konstantní. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí  se   vyčistit vzduchový filtr. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez   údržby.

                 Systém mazání řetězu Ematic        Zoom                     

Systém mazání řetězu Ematic

          STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového    řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení    dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se    dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání.    Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.

                 Ohřívání karburátoru teplým vzduchem        Zoom                     

Ohřívání karburátoru teplým vzduchem

          Na pily STIHL s předehřevem karburátoru je i ve studeném  ročním   období spolehnutí: V zimním nastavení obtéká karburátor  předehřátý   nasávaný vzduch . Tím se zabrání jeho zamrznutí. Pro přepnutí  z  letního  na zimní provoz stačí jednoduchý pohyb ruky.


Parametry

Cena s DPH 9 380,- s DPH
Zdvihový objem (cm3) 42,6
Výkon (kW) 2,0
Hmotnost (kg) 4,8
Délka lišty (cm) 35
Katalogové číslo 11432000520
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít