FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 137
Velikost načtených souborů: 0.85 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 57.13 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -1448 dní

Zapnout editační mód:
Komunální technika Komunální technika
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

MS 181 C-BE

MS 181 C-BE

Popis

Moderní, lehká pila s benzinovým motorem o výkonu 1,5kW s ErgoStart a zařízením pro rychlonapínání řetězu

Komfortní pila s benzinovým motorem s nízkými vibracemi pro údržbu  pozemků. Komfortní startování díky ErgoStart (E). Snadná výměna řetězu  díky praktickému zařízení pro rychlonapínání řetězu (B). Velmi nízká  úroveň vibrací. Rozsáhlá výbava. Systém filtrace vzduchu s předřazeným  odlučováním. Až o 20% nižší spotřeba paliva a až o 70% menší množství  výfukových zplodin v porovnání s konvenčíními dvoutaktními motory bez  technologie 2-MIX. Velmi vhodná k řezání palivového dříví a pro stavební  práce ze dřeva. Vhodná ke kácení stromů do průměru 30 cm.

Sériová výbava


                 Zařízení pro rychlonapínání řetězu (B)        Zoom                     

Zařízení pro rychlonapínání řetězu (B)

         Díky zařízení pro rychlonapínání řetězu STIHL (B) je napínání   pilového řetězu úplně jednoduché. Po povolení šroubení krytu řetězky je   možné rychle a jednoduše napnout pilový řetěz nad ním umístěným   stavěcím kolečkem. K tomu není potřebné nářadí.

                 STIHL ErgoStart (E)        Zoom                     

STIHL ErgoStart (E)

         Spirálová pružina mezi kladkou se startovacím lankem a  klikovou  hřídelí vyrovnává silové špičky, takže je při tahu za lanko  skoro ani  necítíte . Výsledek: V porovnání s běžnými startovacími  systémy snižuje  STIHL ErgoStart množství vynaložené síly o polovinu – a  dovoluje asi o  dvě třetiny nižší rychlost při startování motoru.               

                 STIHL 2-MIX        Zoom                     

STIHL 2-MIX

         Ekonomický STIHL 2-MIX motor s technologií kanálů 1-in-4 má   vysoký točivý moment v širokém rozsahu otáček. Řetězová pila ušetří až   20% paliva ve srovnání s konvenčním dvoutaktním motorem STIHL bez 2-MIX   technologie. Emise z výfuku jsou nižší až o 50%.               

                 Ruční palivové čerpadlo        Zoom                     

Ruční palivové čerpadlo

         Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do   karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet   zatažení za startovací lanko.               

                 Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání        Zoom                     

Uzávěr nádržky pro snadné otvírání/uzavírání

         Patentované speciální uzávěry pro palivovou a olejovou nádrž.   Nádrže, kterými je vybaveno motorové nářadí se dají rychle, bez použití   velké síly a bez nářadí otevírat a opět uzavírat.               

                 Dlouhodobý systém filtrace vzduchu        Zoom                     

Dlouhodobý systém filtrace vzduchu

         Nasátý vzduch je setrvačníkem uveden do rotace. Odstředivou   silou jsou větší a těžší částečky nečistot odloučeny ke stěně skříně a   vyneseny ven ze stroje přes žebra válce. Prostřednictvím předřadného   odlučovacího kanálu je tak do vzduchového filtru přiváděn vzduch   neobsahující téměř žádné částečky nečistoty.               

                 Antivibrační systém        Zoom                     

Antivibrační systém

         Silné vibrace v místě upevnění rukojetí motorového nářadí  mohou  při dlouhodobém používání vést k problémům s prokrvováním rukou a  paží.  STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém. U  motorového  nářadí s antivibračním systémem jsou v místě upevnění  rukojetí vibrace,  které vytváří motor a pracovní nástroj, významně  snížené.                

                 Jednopáčkové ovládání        Zoom                     

Jednopáčkové ovládání

         Jednotlivé pozice, jako je startování se studeným nebo teplým   motorem, provoz a zastavení, jsou ovládány jedinou páčkou. Díky tomu je   ovládání zvláště komfortní a bezpečné, protože pravá ruka může  neustále  zůstat na rukojeti.               

                 Kompenzátor        Zoom                     

Kompenzátor

         Kompenzátor STIHL, regulační systém v karburátoru, se stará o   to, že i přes stoupající znečištění vzduchového filtru zůstává výkon   motoru, kvalita výfukových zplodin a spotřeba paliva po delší dobu  téměř  konstantní. Teprve když dojde k citelnému poklesu výkonu, musí se   vyčistit vzduchový filtr. Tak je možné pracovat velmi dlouho bez  údržby.               

                 Systém mazání řetězu Ematic        Zoom                     

Systém mazání řetězu Ematic

         STIHL Ematic-System se skládá z vodící lišty Ematic, pilového   řetězu Oilomatic a olejového čerpadla k regulaci množství nebo snížení   dopravovaného množství. Díky speciální konstrukci lišty a řetězu se   dostane každá kapka řetězového oleje tam, kde je jí zapotřebí k mazání.   Spotřeba oleje se tak může snížit až o 50%.               

                 Technika čtyř kanálů STIHL        Zoom                     

Technika čtyř kanálů STIHL

         Čtyři přepouštěcí kanály uvedou směs paliva a vzduchu před   zapálením do vířivého pohybu. Tak se palivo optimálně spálí a zvýší se   výrazně účinnost motoru. Výsledek: menší spotřeba a vysoký točivý  moment  v širokém rozsahu otáček.


Parametry

Cena s DPH 8 070,- s DPH
Zdvihový objem (cm3) 31,8
Výkon (kW) 1,5
Hmotnost (kg) 4,6
Délka lišty (cm) 35
Katalogové číslo 11392000161
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít