FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 141
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 24.22 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2524 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop
Štěpkovač Prof 5

Štěpkovač Prof 5

Novinka společnosti Eliet - model PROF 5 jako následník modelu PROF 4 - poskytuje mnoho možností, které odbornému zahradníkovi umožní sestavení stroje podle jeho specifických požadavků a rozpočtu. Může se rozhodnout například pro model včetně nebo bez vtahovacího válce případně včetně nebo bez kolového pohonu. Štěpkovač PROF 5 má další dvě inovace. Na prvním místě je to silný vyhazovač štěpků, opatřený vyhazovacím komínem. Na rozdíl od jiných podobných štěpkovačů s vyhazovačem, dokáže ten u modelu PROF 5 zpracovávat i velmi vlhký dřevní odpad, aniž by přitom hrozilo nějaké rozsáhlejší nebezpečí ucpávání ventilátoru. Dále může být model PROF 5 vybaven volitelným systémem ABM, který slouží k regulaci rychlosti vtahování zpracovávaného materiálu v souladu s výkonem motoru.Model PROF 5 se také vyznačuje celou řadou dalších technických a komfortních inovací.Pro vývoj modelu PROF 5 si vývojové pracoviště CREATIVELAB společnosti ELIET vzalo za základ model PROF IV evo a rozvíjelo ho ještě dále v oblasti výkonnosti, univerzálnosti a komfortu.

V základním provedení je PROF 5 dostupný ve 3 verzích:

  • PROF 5 STD
  • PROF 5 Hydro
  • PROF 5 Hydro-ZR


Model PROF 5 je vybaven větším podávacím otvorem,ve tvaru podávacího trychtýře je zabudovaný určitý typ olemování,určený ke snadnějšímu podávání rozměrného materiálu. Na verzích Hydro již není hydraulická nádoba součástí podávacího trychtýře. Nyní je umístěna v čelní části stroje, takže je mnohem lépe přístupná pro vypouštění. Podávací válec má větší rozměr (průměr 135 mm), aby bylo dosaženo lepšího zachycení dřeva a hladšího podávání materiálu. Je umístěn blíže ve směru k rotoru, tím se předchází namotávání vláknitých částí zeleného materiálu kolem válce. Jakmile by zde docházelo ke hromadění materiálu, dosahují sem samočinně špičky nožů. Přítlačný tlak se zvýší, když se válec nadzdvihuje působením silného dřeva. To je velmi důležité pro dosažení lepšího zachycení dřeva a pro lepší ovládání podávání materiálu do štěpkovače/drtiče. Model PROF 5 je opatřen zdvižným ramenem, které zvládne vyzdvižení podávacího válce a podávání zpracovávaného materiálu přímo k nožům.

Zdvižné rameno je nyní delší a zesílené, protože delší páka umožňuje lepší překonání síly pružinového přítlaku na válci.

Rozchod kol je o něco širší a přední otočně uložená kola mají větší průměr kvůli získání lepší stability na nerovném podkladu.

Model Prof 5
Motor Honda GX 390 / Subaru EX 40
Výkon (k.) 13,0 / 14,0
Průměr dřev. hmoty (mm) 80
Pracovní výkon (m3/hod) 3,5
Počet nožů 24 - otočné HS ocel
Prac. šířka (mm) 400
Rozměry (mm) 1680x750x1390
Hmotnost (kg) 273 / 279 / 291
Poptávka
Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje! zjistit více
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít