FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 142
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 24.22 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2436 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop
Stroj na zářezové pokládání kabelů Edge Styler Plus

Stroj na zářezové pokládání kabelů Edge Styler Plus

STROJ NA ZÁŘEZOVÉ POKLÁDÁNÍ KABELŮ ROBOTICKÉ SEKAČKY

Robotické travní sekačky samozřejmě nejsou řešením pro každou travnatou plochu mnoho zákazníků spatřuje přednosti těchto robotických sekaček v bezhlučném převzetí údržby. Zbývá tak více času užít si zahradu, aniž by sousedé byli zatíženi hlukem motorové sekačky.

Spolu s vysokými nároky, kladenými na robotické sekačky se zvyšují i nároky na přípravu plochy – ohraničení pracovního prostoru sečení. Bez důkladné instalace kabelů, nemusí být funkce robotické sekačky zcela perfektní a může tak mnoho zákazníků odradit. Díky speciálně vyvinutému tvaru nože pro pokládání kabelů, uchycení cívky a systému odvíjení z cívky, může mobilní stroj EDGE STYLER PLUS v jedné pracovní operaci položit kabel do bezpečné hloubky pod travní drn. Mobilní stroj EDGE STYLER PLUS je určen pro pokládku kabelů těchto výrobců robotických sekaček: Ambrogio (Zucchetti), Robomow, Wiper (Zucchetti), Husqvarna Automower, Belrobotics, Lizadr (Zucchetti), iMow (Viking), John Deere, Alko, Stiga, Wolf, ET – Mower (Etesia), Honda a další.

Spolu s velkou poptávkou po robotických travních sekačkách se automaticky zvyšuje poptávka po strojích pro pokládání kabelů. Současná generace sekaček pracuje na travnatých plochách v zóně ohraničené nízkonapěťovým kabelem, který vymezuje pracovní prostor. Belgický výrobce ELIET uvádí na trh mobilní stroj pro zářezové pokládání kabelů EDGE STYLER PLUS, který byl speciálně vyvinut pro pokládání kabelů robotických sekaček. Tento stroj nabízíme s velmi atraktivní zaváděcí cenou vzhledem k výkonu, rychlosti, bezpečnosti, snadné obsluze a údržbě.

PRACOVNÍ PRINCIP
Kmitající nůž v podélném směru je základním principem uložení kabelu do země až do hloubky 50 mm. Max. průměr kabelu je 4 mm.

UCHYCENÍ KABELOVÉ CÍVKY
EDGE STYLER PLUS je opatřen držákem cívky, který je univerzálně nastavitelný a proto jej lze použít pro všechny rozměry cívek výše uvedených výrobců.

OVLÁDÁNÍ POJEZDU
Stroj je vybaven pojezdem, který vtlačuje kmitavý nůž vpřed a pomáhá znásobit rychlost zařezávání. Díky dobře promyšlené konstrukci, postavené na centrálním trakčním kole, je stroj velmi dobře manévrovatelný a práce s ním je snadná

IDEÁLNÍ HLOUBKA ZÁŘEZU
Speciální nůž vyřeže téměř neviditelně drážku do travního drnu, aniž by poškodil povrch trávníku. Kabel je veden trubicí v noži a je vpraven do hloubky cca 5cm, která je ideální pro provoz travních robotických sekaček. Díky této hloubce uložení se kdykoliv v budoucnu může provádět vertikutace, nebo dosev.

PŘEHLEDNÉ PRACOVIŠTĚ
Nůž, zařezávající kabel pod povrch, je umístněn na straně stroje, kde může být snadno kontrolován obsluhou. To také umožňuje větší manévrovací možnosti.

NAVÁDĚČ
Nastavitelná vodící tyč je šikovný a čas šetřící nástroj, umožňující obsluze položit kabel v dostatečné vzdálenosti od okraje trávníku či překážek.

ZÁVAŽÍ
Standardní součástí EDGE STYLER PLUS je držák závaží. Max. 2 závaží po 20kg mohou být bez nářadí nasazeny vedle motoru. Zvýšení hmotnosti přináší lepší trakci a podstatné snížení úrovně vibrací směrem k obsluze.

VÍCEÚČELOVOST
EDGE STYLER PLUS skýtá větší možnosti než běžný ořezávač. Zvláště na jaře vyžaduje každý trávník intenzivnější péči. Kromě obnovy a údržby okrajů trávníků, je ideální v obtížných úkolech, například hloubení mělkých drážek, obrývání okrajů trávník – dlažba, trávník – mulčovací plocha apod.
Model Edge Styler Plus
Motor - výkon "B&
Tloušťka nože (mm) S Series 550 4,0 k."
Rychlost nože (kmit) 3
Rychlost (km/h) 1000 cyklů/min.
Pojezdová hnací kola (mm) 0,9
Otočné pojezdové kolo (mm) trakční 260x100
Rozměry (mm) 200x50
Hmotnost (kg) 1250x540x915
Poptávka
Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje! zjistit více
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít