FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.87 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 24.14 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2573 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop
Technologie ICE FIGHTER

Technologie ICE FIGHTER

Takto úsporně se dnes bojuje s ledem!

Ušetřit 75% nákladů se současným zamezením prašnosti a redukcí zátěže životního prostředí je možné s technologií Eco IceFighter®. Náklady na investici do zařízení IceFighter® se vrátí během několika použití v zimních měsících skrze úsporu posypové soli nebo posypové drti. Další úspory přitom nejsou dále zohledněny jako např. delší přejezdy pro natankování – méně přejezdů po prázdnu, žádné náklady na zametání inertního materiálu, redukce korozivního působení prostředků na vozidla. IceFighter® nemusí být nasazen pouze v zimě nýbrž i jiných ročních obdobích pro zálivku květin, mytí nebo čištění či redukce prašnosti zkrápěním. Díky použití vysokotlakého čerpadla (až 180barů) máte k dispozici mobilní vysokotlaký čistič a nejste tak závislý na el. proudu nebo přívodu vody.

Výhody aplikace pomocí ECO-IceFighter® proti suché soli/drti atd.:

  • Okamžitá účinnost: Při použití solanky je účinek rozpouštění ledu okamžitý. U posypové soli musí nejprve dojít k chemické reakci se vzdušnou vlhkostí.
  • Ulpění látky: Solanka ulpívá ihned na povrchu (vozovka) a nemůže tak být odfouknuta během jízdy nebo vzduchem od projíždějících vozidel.
  • Šetrný k životnímu prostředí: pomocí této nové techniky aplikace je možné oproti běžným aplikačním technikám úsporu soli až o 75% a tím je výrazně redukována zátěž životního prostředí.
  • Hospodárnost: Díky enormní úspoře soli nejsou redukovány pouze náklady za ni, ale rovněž náklady za posypové práce z důvodu mnohem delší možnosti aplikace – kapacita aplikace se zvyšuje 3 – 4 násobně. Zcela odpada nutnost úklidu posypové drti nebo písku a toto dále snižuje náklady údržby.
  • Žádné recyklační náklady: Drti, granuláty, písek, atd. musí po zametení promyty před tím než jsou uloženy. Zbytky po proplachu jsou považovány za zvláštní odpad musí být nákladně zlikvidovány.
  • Žádná zátěž prašností – žádná zátěž pro zdraví: Tato metoda oproti stávajícím prostředkům na posyp má tu výhodu, že je prašnost výrazně redukována.
  • Méně škod – na autech (lak, skla), na stavbách (ucpané kanály, atd.)
  • Zvýšení mobility a bezpečnosti provozu!!Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje! zjistit více
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít