FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 141
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 24.21 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2524 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop
Víceúčelový nosič nářadí 5500 Grizzly

Víceúčelový nosič nářadí 5500 Grizzly

Grizzly pro každou náročnou práci!

 • Univerzální stroj pro celoroční využití.
 • Patentované antivibrační uložení řídící rukojeti výrazně snižuje vibrace a umožňuje celodenní práci.
 • Řazení rukojeti poskytuje bezpečnou a pohodlnou práci v extrémních situacích.
 • Otáčky vývodové hřídele jsou nezávislé na zařazeném rychlostním stupni stroje a umožňují odstupňované přizpůsobení pracovním podmínkám.
 • Vysoká světlá výška při nízko položeném těžišti snižuje míru nebezpečí v případě překážky a zachovává bezpečnostní rezervy při provozu po vrstevnicích.
 • Kolové brzdové spojky řízení na jednotlivých kolech usnadňují projíždění zatáček, plynule přibrzdí a odpojí vnitřní kolo v zatáčce.
 • Výkonný motor s velkým zdvihovým objemem je díky speciální konstrukci olejového systému mazání provozně bezpečný až do 45° (100%) a poskytuje dostatečný výkon v hustém porostu a v obtížném terénu.
 • Provozní a parkovací brzda umožňuje při nejvyšší bezpečnosti uživatele rychle reagovat na extrémní situace a na maximální kroutící moment nástavbového zařízení.
 • Široká nabídka nástavbových zařízení zvyšuje hospodárnost stroje.
 • Briggs & Stratton Vanguard 19L236 1válcový 4taktní benzínový motor 7,5 kW (10,2 HP)
 • Tlumení vibrací (patent DE 3503938, poskytovatel licence Fraunhofer Society for the Promotion of Applied Research eV.)

Měkké ploché drátěné kartáče jsou vhodné zejména pro pravidelné odstraňování plevele na zpevněných plochách. Ocelové kartáče s oplety dále od sebe nebo se smíšenými ořezy působí agresivněji, a proto se doporučují k prvotnímu odstraňování léty prorostlého plevele. Odstraňování plevele by mělo být prováděno v poměrně rané fázi růstu rostlin. V této oblasti jsou rostliny nejen citlivější, lze je také snáze odstranit díky méně silným kořenům.


Model Motor Výkon (kW/k.) Hnací kola Hmotnost (kg)
5500 GRIZZLY Briggs & Stratton Vanguard 19L236 1válcový 4taktní benzínový motor 7,5 kW (10,2 HP) 7,5/10,2 Je nutné dokoupit jako příslušenství 131 Poptávka

Příslušenství

Kombinovaný zametací stroj

Kombinovaný zametací stroj

S možností využití ve funkci volného zametacího stroje nebo ve funkci zametacího stroje se samosběrem, s bočními kartáči. Šířka záběru 100 cm, s bočními kartáči 125 cm, velký sběrný zásobník, na přání vodní zařízení.
Komunální žací lišty

Komunální žací lišty

Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 117 cm do 145 cm, nastavitelné kluzáky a pružná přítlačná ramena žací lišty.
Odstředivý sypač

Odstředivý sypač

Odstředivý sypač se zásobníkem o objemu 75 litrů, k posypu pískem, solí, drtí a minerálním hnojivem. Šířka záběru od 0,8 cm do 6 m.
Plošný plevelový kartáč

Plošný plevelový kartáč

Protiběžné návzájem se přesahující kartáče pro dosažení velkého plošného výkonu na strukturovaných plochách. Šířka záběru 50 cm až 100 cm.
Prstové žací lišty

Prstové žací lišty

Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 125 cm do 145 cm, střední dělení žací lišty.
Shrnovací radlice

Shrnovací radlice

Uchycení k traktoru: vpředu + vzadu (SR110) / vpředu (SR110.2)
Šířka (záběr): 110 cm
Sněhová fréza

Sněhová fréza

Zimní doplňek ke stroji Park, který odklidí sníh z rozsáhlých ploch_x000D_a udělá ze sekacího stroje celoročně využitelný stroj.
Univerzální žací lišty

Univerzální žací lišty

Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 117 cm do 145 cm, nastavitelné kluzáky a sklápějící přítlačné segmenty.
Zametací zařízení

Zametací zařízení

Šířky záběru 50 cm a 120 cm, dvourychlostní pohon kartáče, směr natočení je možné ovládat na rukojeti, lze použít volitelně hrubé nebo jemné kartáčové válce.
Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje! zjistit více
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít