FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 141
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 25.37 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -1551 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop
Jednonápravový nosič nářadí Orbito

Jednonápravový nosič nářadí Orbito

"Rapid Orbito -Nová dimenze jednoosého nosiče nářadí s několika patenty a inovativními prvky ovládání


Rapid Orbito je po stránce bezpečnosti, funkčnosti a ovladatelnosti zcela převratnou a nadčasovou koncepcí jednoosých nosičů nářadí s několika technickými inovacemi, které vycházejí z každodenních potřeb uživatelů této kategorie profesionálních strojů v komunální, zahradní a realizační sféře.


Rapid Orbito se svým mnohostranným potenciálem zaujme profesionální uživatele svým převratným ergonomickým kokpitem s možností funkce hydraulického nastavení polohy změny těžiště stroje pouhým stlačením tlačítka během pracovní jízdy. Řídítka jsou vybaveny integrovanými sensory pro oboustrannou možnost bezpečnostní funkce tzv. „mrtvého muže“ . Ovládací řídítka jsou stranově a výškově bez použití nářadí nastavitelná a díky koncepce – systému otáčení „ZERO-TURN“ lze s nosičem nářadí zatáčet s „0“ poloměrem.


Premiérou je na nosiči nářadí Rapid Orbito dvojí systém zatáčení: 

 1. Aktivní systém řízení bez použití páček, kdy stroj je ovládán pouhým dotykem – směrovým pohybem do řídítek a tím dojde k přibrzdění hydromotoru jedné strany nosiče.
 2. S použitím aktivních ovládacích páček na obou stranách řídítek, kdy Rapid Orbito zatáčí proporcionálním stlačením páčky jedné strany a tím dojde k přibrzdění jedné strany - hnacího kola.

V obou případech dojde až k protisměru daného kola a tím se aktivuje systém „ZERO-TURN“, kdy se nosič nářadí otočí protisměrným otočením hnacích kol na místě -> tzv. „0“ poloměr otáčení, který je známý z velkoplošných sekaček s ovládacími „rajčáky“. Standardně je nosič vybaven externí hydraulikou s rychloupínacími spojkami pro doplňující funkce ovládání nářadí, jako jsou rotační brány, půdní obracecí fréza, sněhová fréza, shrnovací radlice, zametací kartáč apod. Řada ergonomických prvků jsou patentem chráněny.

 • Rapid Orbito je osazen 2-válcovým benzínovým motorem Briggs& Stratton o výkonu 21 koní, později se uvažuje o výkonech 23,25,27 a 30 koní. Budoucnost bude určitě patřit motorům s přímým vstřikováním paliva pro optimální dosažení vysokého kroutícího momentu a nízké spotřeby paliva. 
 • Standardně je motor vybaven elektrostartérem včetně možnosti reverzního startu se svahovou dostupností 100% (45°), plynulou změnou rychlosti vpřed 0-8km/h a 0-4km/h vzad. 
 • Otáčky vývodové hřídele lze měnit v závislosti na typu pracovního nářadí a podmínkách provozu: 700 nebo 1000 ot./min. 
 • Řídítka jsou výškově v 11 pozicích nastavitelná, stranově v 3 pozicích +/- 22° bez použití nářadí.
 • Portálová osa těžiště, s kterou lze pohybovat během jízdy/práce s nářadím, je lineárně stavitelná centrálním hydraulickým válcem v rozsahu 150 mm. Díky tomu lze docílit maximální trakci, bezpečnost, ovladatelnost a snadnou výměnu nářadí. 
 • V každé situaci a za každých okolností je nosič nářadí Rapid Orbito perfektně vyvážený i s velmi těžkým nářadím, které je určeno do nejextrémnějších podmínek nasazení (sněhová fréza ZAUGG o záběru 100 cm, půdní obracecí fréza 90-100-125 cm, rotační brány 125 cm a mulčovače s pracovními záběry až 145 cm. 
 • Externí hydraulika o pracovním tlaku 150 bar je rozvedena do 2 dvojčinných pozic. 


Technické parametry

 • Motor a výkon:Dvouválcový benzínový motor B& S Vanguard o výkonu 15,4 kW / 21 k.
 • Maximální svahová dostupnost stroje 100%
 • Plynule nastavitelný hydrostatický pojezd
 • Rychlost 0-8 km/h vpřed, 0-4 km/h vzad
 • Vývodová hřídel - otáčky lze měnit v závislosti na typu pracovního nářadí a podmínkách provozu: 700 nebo 1000 ot./min.
 • Řídítka jsou výškově v 11 pozicích nastavitelná, stranově v 3 pozicích +/- 22° bez použití nářadí
 • Hmotnost 283 kg
 • Pneumatiky: šípový vzorek (6.00-12 a 23x8.50-12), Terra profil (21x11.00-8), travní profil (23x8.50-12), dvojmontáž a další možnosti osazení na základě požadavků zákazníka

"

Model Motor Výkon motoru (kW/k.) Max. svahová dostupnost Rychlost (km/h) Hmotnost (kg)

Příslušenství

Bezpečnostní mulčovač

Bezpečnostní mulčovač

Ideální stroj pro mulčování extenzivně udržovaných ploch, roští a mladého podrostu. Větve stromů o průměru do 50 mm jsou čistě posekány a následně úhledně a rovnoměrně rozloženy._x000D_Pracovní šírka 85 a 105 cm.
Dvounožová rotační sekačka s bočním výhozem

Dvounožová rotační sekačka s bočním výhozem

Díky pracovní šířce 105 cm a dvěma robustním nožům s nízkou úrovní hlučností lze profesionálně a rychle udržovat travnaté plochy.
Dvounožové žací lišty

Dvounožové žací lišty

Náhon dvounožové žací lišty, pracovní šířky 125 cm a 145 cm, různé nastavitelné kluzáky a přídavná zařízení žací lišty.
Fóliovač balíků

Fóliovač balíků

Fóliovač silážových balíků balí do fólie úhledně a rychle kruhové balíky o hmotnosti až do 60 kg._x000D_Šířka 800 mm, délka stroje 1500 mm, výška 860 mm, hmotnost 89 kg.
Kladívkový mulčovač

Kladívkový mulčovač

"Dodává se ve dvou konstrukčních řadách, se šířkou pracovního záběru 80 cm a 100 cm. Těžší kladívkový mulčovač s noži ""Y"" je určen pro nejtěžší podmínky v oblasti údržby zeleně, lehčí kladívkový mulčovač má jemnější ""Y"" nože a protiběžnou nožovou hřídel."
Komunální žací lišty

Komunální žací lišty

Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 117 cm do 145 cm, nastavitelné kluzáky a pružná přítlačná ramena žací lišty.
Mulčovač VERTI-2-FLAIL

Mulčovač VERTI-2-FLAIL

Ideální žací stroje pro mulčování extenzivních ploch. _x000D_Pracovní šírka 65, 80 a 122 cm. Výška sečení 40-55 mm.
Náhony žacích lišt

Náhony žacích lišt

Nejpoužívanější typem náhonu je pohon s výkyvným ramenem, který se využívá pro prstové a komunální žací lišty._x000D_Pohon se dvěma výkyvnými rameny se používá pro všechny dvounožové žací lišty.
Obracecí půdní frézy

Obracecí půdní frézy

Pracovní šířky 60 cm a 75 cm pro zpracování nežádoucí trávy, kamenů a pro současné zakrytí jemnou zeminou.
Obraceče a shrnovače píce

Obraceče a shrnovače píce

Vyvinuty pro shrnování a obracení posečené trávy. _x000D_Obraceče a shrnovače píce Rapid jsou vybaveny otočnými předními koly, které se také využívají pro nastavení výšky dosahu hrotů._x000D_Pracovní šírka 125, 150 a 180 cm.
Odplevelovací kartáč

Odplevelovací kartáč

Odplevelovací kartáč odstraňuje mechanickým a ekologickým způsobem nežádoucí plevel. _x000D_Pracovní šírka 75 a 100 cm.
Odpružená sněhová radlice

Odpružená sněhová radlice

Předností odpružené shrnovací radlice Zaugg je její extrémně bezpečné pružné připojení celé části radlice. Radlice je standardně vybavena spodní ocelovou lištou a kluzáky._x000D_Pracovní šírka 105-125 a 125-150 cm.
Pevná sněhová radlice

Pevná sněhová radlice

Sněhová radlice Rapid je extrémně přizpůsobivá a jednoduchá k obsluze. Radlice může být natočena v 5-ti pozicích doleva či doprava prostřednictvím ovládací páky. _x000D_Pracovní šírka 81-100, 101-125 a 121-150 cm.
Portálové žací lišty

Portálové žací lišty

Portálová žací lišta je výhradně používána s dvounožovou žací lištou ESM._x000D_Předností žacího ústrojí Rapid je dostatečné velké místo mezi sečnou části a rámem. _x000D_Pracovní záběr 160, 200 a 230 cm.
Prstové žací lišty

Prstové žací lišty

Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 125 cm do 145 cm, střední dělení žací lišty.
Rotační balíkovací stroj

Rotační balíkovací stroj

Balíkovač Rapid umožňuje vytváření 20-30 kg balíků z píce, slámy, siláže nebo listí přibližně během 40 sekund. _x000D_Vstupní šírka 1070 mm, šířka 1290 mm, délka 1300 mm, hmotnost 240 kg._x000D_Rozměry balíků 55x55 cm.
Rotační brány

Rotační brány

Dodávají se v různých šířkách záběru od 50 cm do 125 cm, pro intenzivní zpracování půdy u nově zakládaných zahrad, k ošetření štěrkových cest a škvárových drah. Je možné kombinovat s návěsným secím strojem.
Sněhová fréza

Sněhová fréza

Zimní doplňek ke stroji Park, který odklidí sníh z rozsáhlých ploch_x000D_a udělá ze sekacího stroje celoročně využitelný stroj.
Sypač

Sypač

Pracovní záběr 1000 mm / 1180 mm
_x000D_Objem 70 l / 80 l
_x000D_Pohon elektricky
Šípová sněhová radlice

Šípová sněhová radlice

Tato víceúčelová sněhová radlice může být použita ve všech možných kombinacích – jako rovná radlice, jako boční radlice, nebo jako šípová radlice pro shrnování sněhu. _x000D_Pracovní šírka 110-125 cm.
Víceúčelový zametací stroj

Víceúčelový zametací stroj

Víceúčelový zametací stroj je ideální pro odstranění štěrku, písku a sněhu z oblastí s pevným povrchem. _x000D_Pro posbírání nečistot se použije sběrný kontejner, který se snadno vyprazdňuje. _x000D_Pracovní šírka od 85 do 115 cm.
Vozík Mini Cargo

Vozík Mini Cargo

Může být jednoduše připojen k jednonápravovým nosičům bez nutnosti použití nářadí. Je zejména vhodný převoz objemných materiálů v zahradnictví nebo zemědělství. _x000D_Nosnost 250 nebo 400 kg.
Vysavač - foukač listí

Vysavač - foukač listí

Vysavač listí je určenpro vyčištění pevných povrchů od listí, odpadků a hrubých nečistot. Jeho vysoký sací výkon umožňuje i sběr vlhkého listí. Pracovní šířka 75 cm.
Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje! zjistit více
© ARSYLINE 2021
Upozornění
Zavřít