FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.35 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2166 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

Dvoudílný sněhový pluh ECO TECH EPV4

Dvoudílný sněhový pluh ECO TECH EPV4

Popis

Ecotech Variopflug EPV4 byl vyvinut a optimalizován pro alpské sněhové podmínky. Dvoudílný sněhový pluh je určen s výškou pluhu 76 cm pro nosná vozidla do max. 1 950 kg a je dostupný v šířkách pluhu 156, 182 a 208 cm. Kromě standardního horizontálního vyrovnávání úrovně, malého asymetrického posunu pracovní šířky a hydraulického naklánění dvěma hydraulickými válci byl zvolen tvar pluhu tak, aby bylo zaručeno optimální vedení sněhu směrem ven. Kromě toho má ecotech Variopflug EPV4 vosí pas, který umožňuje čištění podél zdí a plotů blízko okraje bez jejich poškození. Dalším rysem EPV4 je eko pružinový mechanismus klapky. Slouží jako úhybná pomůcka při přibližování se k překážce. Sklápí se pouze škrabák a ne celý pluh. Na rozdíl od běžných pluhů s pružinovou klapkou, které jsou vybaveny panty, u ecotech Variopflug EPV4 nedochází při sklopení škrabáku k žádnému otevírání. To znamená, že sníh ani písek se nemohou usadit a škrabací hranu lze vždy okamžitě sklopit zpět do výchozí polohy.

VÝHODY

  • dvě samostatně ovladatelné poloviny pluhu
  • nízký asymetrický posun pracovní šířky
  • Eko pružinový klapkový mechanismus
  • Vosí pas - zabraňuje poškození při čištění


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

TYP - SKLÁDACÍ PLUH
EPV4-156EPV4-182EPV4-208
Šířka pluhu(mm)156018202080
Světlá šířka při max sklonu(mm)132015401720
Výška pluhu uvnitř/vně(mm)650/760650/760650/760
max.hmotnost nosného vozidla(kg)195019501950
Hmotnost(kg)250265280

SNĚHOVÝ PLUH ECOTECH EPV4 V DETAILU

Eko pružinový klapkový mechanismus

ecotech Variopflug EPV4 má důmyslný eko pružinový mechanismus klapky jako únikový mechanismus. Při najetí na překážku se škrabka překlopí bez vytvoření mezery. To znamená, že žádné třísky nebo sníh se nemohou dostat do mechanismu pružinové klapky a zablokovat jej. Škrabka se VŽDY vrátí do původní polohy. Díky tomu je zaručen čistý výsledek čištění. Nové pružinové prvky navíc výrazně minimalizují vibrace na nosném vozidle a zvyšují jízdní komfort.

Komfortní ovládání

S komfortním ovládáním ecotech Variopflug EPV4 lze každou polovinu pluhu ovládat samostatně a obě poloviny pluhu lze natáčet doleva nebo doprava a z klínové polohy do polohy V současně.

Výškově nastavitelné posuvné body

Dva standardní, výškově nastavitelné kluzné body - také známé jako kluzné křivky nebo hmatové houby - mají za úkol zabránit tomu, aby se ecotech Variopflug EPV4 zahrabal při čištění na nezpevněném povrchu, jako jsou štěrkové cesty. Kluzné patky jsou vyrobeny z vysoce otěruvzdorné masivní oceli a pomocí distančních podložek se upravují na požadovanou výšku.

Automatický návrat pružiny horizontální kompenzace úrovně

S otočným ecotech Variopflug EPV4 je jedna strana pluhu těžší než druhá. Horizontální vyrovnání by způsobilo převrácení pluhu na stranu. Proto automatický návrat pružiny vždy při zvednutí pluh uvede do přímé polohy. To umožňuje například praktický úklid na chodnících.

Výškově nastavitelný trojúhelníkový adaptér

Pro upevnění pluhu ecotech s pružinovou klapkou EPV4 jsou k dispozici různé adaptéry pro různé přední výšky. Například výškově stavitelný trojúhelníkový adaptér KAT0, 1N, 1, tříbodový adaptér KAT I, II, rychloupínací destičky atd.

Hydraulická ochrana proti nárazu

Hydraulická kolizní ochrana je vyžadována, pokud má čištěný povrch mnoho nerovností s hranami, jako je chodník, deska, poškozené dopravní plochy atd. Pokud je zatížení příliš vysoké, může se stát, že přepadový ventil se otevře a hydraulický válec se pohne a pluh se trochu zhoupne.

Hydraulická ochrana proti nárazu

Hydraulická kolizní ochrana je vyžadována, pokud má čištěný povrch mnoho nerovností s hranami, jako je chodník, deska, poškozené dopravní plochy atd. Pokud je zatížení příliš vysoké, může se stát, že přepadový ventil se otevře a hydraulický válec se pohne a pluh se trochu zhoupne.

Výstražné příznaky

Výstražné vlajky ukazují ostatním účastníkům silničního provozu a řidiči, kde jsou krajní body sněžného pluhu. Zvyšují bezpečnost provozu a snižují riziko srážky s jinými objekty.

Standardní hydraulické otočné zařízení

Obrysová světla

Obrysová světla mají stejný účel jako výstražné vlajky a jsou nezbytná, když musí být evakuace provedena za tmavých světelných podmínek. Zda jsou obrysová světla povinná, je třeba dodržovat místně platné StVZO.

POŽADAVKY NA PŘEPRAVNÍ VOZIDLO

NOSNÉ VOZIDLOEPV3,EPV4
1x dvojčinná hydraulická přípojkaX
1x dvojčinná hydraulická přípojka + 12V elektrická přípojka v kabině-Příslušenství: elektrický přepínací ventil nebo komfortní ovládání
2x dvojčinné hydraulické připojení-není potřeba žádné příslušenství
7pinový konektor na přední straněPříslušenství: obrysová světla
Výše uvedené předpoklady nejsou závazné, protože předpoklady se mohou změnit v důsledku speciální výbavy a doplňků.

Parametry

Výrobce Eco Technologies
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít