FrontEnd Administrace

Editace SEO

Newsletter

SEO titulek:

SEO klíčová slova:

SEO popis:

Uložit nastavení Přejít do administrace

Aktuální stránka

Načtení za:
Počet načtených souborů: 140
Velikost načtených souborů: 0.88 MB

Doména

Verze softwaru: Nette 2.2.7
Využití paměti: 29.33 MB
Platnost hostingu: 30.06.2017 - zbývá -2483 dní

Zapnout editační mód:
Zahradní technika Zahradní technika E-shop

BIOMANT - ONE/TWO

BIOMANT - ONE/TWO

Popis


Modely BioMant-ONE a BioMant-TWO jsou ideální pro velké plochy. Jsou navrženy jako samostatné systémy, včetně vlastního přívodu vody a elektřiny, ale lze je napojit i na palubní zdroj. Díky modulární konstrukci je k dispozici široká škála modelů a možností montáže.

Napájení
S integrovaným akumulátorem pro výrazné snížení hluku nebo se samostatným hydraulickým nebo elektrickým generátorem (na naftu, benzín nebo plyn).

Ohřev vody
Kromě nafty se můžete rozhodnout i pro ekologický model LPG s až o 70 % méně CO2 a téměř nulovými emisemi sazí.

Systém řízení teploty TCS
Systém řízení teploty řízený senzory zajišťuje trvale stabilní výstupní teplotu vody 99,5 °C, což vám umožňuje pracovat rychleji se zaručenými dobrými výsledky.

Přívod vody
Díky vysokému průtoku vody (15 nebo 30 l / min) lze dosáhnout vysoké pracovní rychlosti. S přídavným čerpadlem a filtrem lze nádrž na vodu dokonce naplnit povrchovou nebo dešťovou vodou.

 

BioMant-ONE

Modely ONE jsou vybaveny jedním hořákem a poskytují průtok vody 15 l/h. Jsou ideální pro práci s jednou osobou současně a mají maximální šířku postřiku 60 cm a pracovní výkon až 1 800 m2/h.

BioMant-TWO = 2 x BioMant-ONE

DVA modely mají dva hořáky a průtok vody 30 l/h. Šířka postřiku je max. 120 cm a jeho pracovní výkon 3 600 m2/h. Umožňuje práci dvou lidí vedle sebe.

Všechny modely mohou být vybaveny přídavnými stříkacími kryty a rameny (pevnými nebo flexibilními) a díky svému optimalizovanému designu a zmenšenému půdorysu poskytují různé možnosti montáže na všechny typy vozidel; elektrické, traktory, nosiče nářadí, přívěsy, pickupy a další.

Parametry

Průtok vody (l/min) ONE - 15 / TWO - 30
Objednat model Sjednat bezplatné předvedení
© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít